Габіони
Габіони мають широке застосування в архітектурному і ландшафтному дизайні, влаштуванні огороджень, зміцнення схилів.
Промислова підлога
Підлога - найвідповідальніша і високонавантажена елемент виробничих, суспільних і житлових будівель і споруд. Підлога піддається високим хімічним, абразивним і механічним навантаженням і при цьому повинна задовольняти комплексу жорстких вимог, бути довговічними і естетичними. Етапи виконання робіт: ① укладання бетонної суміші проводиться з допомогою механічної віброрейки, що забезпечує монолітизацію укладуваної суміші на глибину до 20см при ширині робочої захватки до 3м. періодичне зміщення вібраційних навантажень на віброрейці дає гарантію рівномірного завібрування бетону по всій ширині робочої смуги; ② імпрегнація застверджувача здійснюється певними порціями і здійснюється після вирівнювання поверхні з допомогою 3-х метрової шарнірної рейки. для отримання рівномірного шару затверджувача, його необхідно наносити двома послідовними пластами і затирати шарнірною рейкою; ③ механічне з'єднання затверджувача з бетоном здійснюється через механічне затирання, що виконується з допомогою спеціального обладнання - шліфувального диску , який насаджується на спеціальну затирочну машинку. наступний етап затирання поверхні проводиться з допомогою затирочних лопастей. на стінах, колонах, в кутах приміщень використовуємо ручні шліфувальні затирочні машинки; ④ механічне шліфування підлоги проводиться з допомогою цього ж обладнання , але після затвердіння бетонної суміші. ця операція проводиться до отримання дзеркального блиску бетонної поверхні. автономні затирочні машини суттєво збільшують продуктивність праці на великих площах і значно покращують якість отриманої поверхні; ⑤ пропитка бетонної основи здійснюється після повної шліфовки і комплексного затирання бетонної поверхні ручним або механізованим способом; ⑥ нарізка усадочних і робочих швів - це заключний етап всього технологічного процесу по влаштуванню промислових підлог;
Фасадні роботи
Технологію влаштування зовнішнього утеплення стін, фасадів дерев'яних, цегляних, бетонних будинків, котеджів, промислових будівель, вибір утеплювача доводиться виконувати при будівництві практично будь-якої будівлі. Вибір фасадної технології утеплення, системи обробки фасаду, стін будинку, котеджу, промислових будівель, матеріалів для влаштування зовнішньої теплоізоляції вентильованих або мокрих фасадних систем - завдання непросте, але дуже важлива робота. В наш час - будувати цегляні або кам'яні споруди дорого, довго і працезатратно. Із за цих факторів посприяли каталізатором для створення принципово нових методик виробництва. Ефективні та низьковитратні технології, засновані на використанні каркасу - один з варіантів будівництва. Будівлі складаються з несучих елементів у поєднанні з покрівлею і стінами з сендвіч-панелей. Сендвіч-панелі володіють відмінною звукоізоляцією, витримують перепади температур від - 180 до +100. Вони пожежобезпечні, екологічні, не гниють, мають низьку теплопровідність та мають термін експлуатації понад 30-35 років. Тому використання сендвіч-панелей у якості фасаду дуже зручне та практичне. Сендвіч-панель має дуже широкий вибір кольору. Для самих вибагливих клієнтів на сендвіч-панель можна закріпити композит касети, і цим самим вийде навісний вентильований фасад.
Покрівельні роботи
Покрівля - це верхній елемент покриття, що охороняє будинок від проникнення атмосферних опадів і механічних впливів. Покрівля - це дуже важливий елемент будівлі, від її надійної служби залежить довговічність і збереження всієї споруди, включаючи обробку та обладнання. Основне призначення покрівлі - захищати будівлю зверху від атмосферних впливів.Сучасна покрівля - це складна конструкція, що представляє собою "багатошаровий пиріг", що складається з багатьох компонентів: пароізоляційної плівки, утеплювача, вітрозахисту, покрівельного покриття і багатьох інших. Правильна конструкція покрівлі забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору і надійний захист від тепловтрат і утворення конденсату. Найпоширенішим видом гідроізоляції плоских дахів стали м'які покрівлі. До м'яких покрівель відносять: мастикові крівлі, рулонні крівлі і покрівлі з ПВХ, ТПО і ЕПДМ мембран. Наша компанія переважно влаштовує покрівлі з ПВХ мембрани. Характерною особливістю технології пристрою покрівлі з ПВХ-мембрани є зварювання полотна матеріалу гарячим повітрям за допомогою спеціального обладнання (без використання відкритого вогню). Зварювані з'єднання (шви) дуже міцні, що забезпечує абсолютно герметичну поверхню. ПВХ-мембрана укладається тільки в один шар і механічним способом прикріплюється до основи. Для технологічних рішень покрівель ПВХ-мембрани ефективно зарекомендували себе при влаштуванні експлуатованої покрівлі. Спосіб монтажу ПВХ-мембран і розміри матеріалу - довжина рулону до 25 м.п., ширина до 2,1 м.п. дозволяють швидко влаштовувати покрівлю великих розмірів. Технологія влаштування мембранної покрівлі - процедура далеко не складна, але незважаючи на цей факт, довірити цю роботу найкраще професіоналам, які знають свою справу, звернувшись до нашої компанії.
Благоустрій та ландшафт
Ландшафтний дизайн це розділ ландшафтної архітектури, орієнтований на еколого-естетичний благоустрій відкритого простіру антропогенного ландшафту.
Оздоблювальні роботи
Наша компанія здійснює весь комплекс послуг з монтажу гіпсокартонних стін, перегородок, стель, штукатурка і шпаклівка стін, влаштування декоративної штукатурки (рідкі шпалери, венеціанка, мутідекор та інші), влаштування підлового покриття (лінолеум, паркетної дошки, ламінату, ковроліну), малярні роботи - грунтування, шпаклювання, фарбування, монтаж дверних блоків і вікон, влаштування плитки на стіни та підлога, влаштування стелі з гіпсокартону, армстронг, грильято, рейкові, клейові, індивідуальний ремонт і перепланування квартир.
Загально будівельні роботи
Загально будівельні роботи повинні забезпечувати цілеспрямованість організаційних, технічних і технологічних рішень і заходів на виконання зобов'язань по контрактах на будівництв обєктів при дотриманні виробничогосподарських, економічних та інших інтересів будівництва. При організації загально будівельних робіт нашою компанією забезпечуються: ① раціональні методи організації будівельно-монтажних робіт, що забезпечують дотримання умов контрактів на будівництво, а також відповідають виробничим можливостям і інтересам виконавців; ② раціональна технологічна послідовність виконання всіх будівельних робіт, техніко-економічно і технолоічно обгрунтоване їх суміщення; ③ комплектне забезпечення будівельно-монтажних робіт на кожному організаційно-технологічному модулі (будівлі,промислові споруди, ділянці, секції, поверсі, приміщенні та ін.) матеріальними і технічними ресурсами в терміни, що забезпечують виконання робіт у відповідності з календарними планами і графіками робіт; ④ техніко-економічна доцільність - зведення будинків,промислових споруд та їх частин індустріальними методами на основі комплектної поставки конструкцій, виробів, матеріалів, устаткування і блоків підвищеної заводської готовності, а також укрупнювального збирання конструкцій на будівельному майданчику перед їх встановленням у проектне положення; ⑤ виконання робіт сезонного характеру, включаючи окремі види підготовчих робіт, в найбільш сприятливу пору року; ⑥ використання сучасних інформаційних технологій, засобів обчислювальної техніки та обміну інформацією при вирішенні інформаційних задач будівельного виробництва - його підготовки, розробки ПТД, планування і управління, забезпечення всіма видами сучасними ресурсами; ⑦ умови праці, санітарно-побутове та медичне обслуговування працюючих у відповідності з діючими санітарними нормами; ⑧ суворе дотримання правил охорони праці та техніки безпеки відповідно до Закону України "Про охорону праці", пожежної безпеки відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" та Правил пожежної безпеки в Україні; ⑨ дотримання вимог при будівництві щодо охорони навколишнього природнього середовища.